democracy - en to cs translation catalogue (463 entries)

en:  - Invalid URL
cs:  - neplatné URL

en:  limit upstream to
cs:  omezit odchozí tok na

en: $longAppName can find all the videos on your computer to help you organize your collection.
cs: $longAppName může najít všechna videa na vašem počítači, aby se vám vaše sbírka lépe organizovala.

en: $longAppName regularly checks channels for new videos and downloads in the background.  Leaving it running means you'll have new videos when you're ready to watch.
cs: $longAppName pravidelně kontroluje kanály pro nová videa a stahuje je na pozadí. Nechat to běžet znamená mít všechna videa ve chvíli, kdy je chcete sledovat.

en: $shortAppName - Add Channel
cs: $shortAppName - přidej kanál

en: $shortAppName - Add Miro Guide
cs: $shortAppName - Přidat přůvodce

en: $shortAppName First Time Setup
cs: Počáteční nastavení $shortAppName

en: %d Available Items
cs: Položek k dispozici: %d

en: %d Downloaded Items
cs: Staženo položek: %d

en: %d Downloading Items
cs: Stahováno položek: %d

en: %d day
cs: %d den

en: %d days
cs: %d dní

en: %d hours
cs: %d hodin

en: %d minutes
cs: %d minut

en: %d months
cs: %d měsíců

en: %d video found | %d videos found
cs[0]: nalezeno %d video
cs[1]: nalezeny %d videa
cs[2]: nalezeno %d videí

en: %s MB required to store this video
cs: Toto video potřebuje %s MB

en: %s Version Alert
cs: Varování verze %s

en: %s Version Check
cs: Kontrola verze %s

en: %s closed connection
cs: %s zavřených spojení

en: %s database save failed
cs: Uložení databáze %s selhalo

en: %s database save succeeded
cs: Uspěšné uložení databáze %s

en: %s is invalid.  You must enter a non-negative number.
cs: Hodnota %s je neplatná. Číslo nesmí být negativní.

en: %s is up to date.
cs: %s je aktuální.

en: %s remaining
cs: zbývá %s

en: %s was unable to save its database: Disk Full.
    We suggest deleting files from the full disk or simply deleting some movies from your collection.
    Recent changes may be lost.
cs: %s nemohl uložit svoji databázi: Disk je plný.
    Doporučujeme smazat soubory ze zaplněného disku nebo jednoduše smazat některé filmy z vaší sbírky.
    Poslední změny mohou být ztraceny.

en: (WARNING: Changes won't go into effect until you restart $longAppName.)
cs: (VAROVÁNÍ: Změny se neprojeví dokud $longAppName neukončíte a znovu nespustíte.)

en: (movies directory path goes here)
cs: (cesta ke složce s filmy)

en: (parsed %d files - found %d videos)
cs: (pročteno souborů: %d; nalezeno videí: %d)

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 day
    3 days
    6 days
    10 days
    1 month
    Never
cs: 1 den
    3 dny
    6 dní
    10 dní
    1 měsíc
    Nikdy

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: 10 days
cs: 10 dní

en: 3 days
cs: 3 dny

en: 3 hours
cs: 3 hodiny

en: 6 days
cs: 6 dní

en: <b>Searching for Videos</b>
cs: <b>Vyhledávám videa</b>

en: <font face="Lucida Grande" size="-1">Our bug-tracker's at <a href="$bugTrackerURL">$bugTrackerURL</a>. Just tell us what you were doing, paste in the log message from the box above, and answer a few questions, and we'll get right to work.</font>
cs: <font face="Lucida Grande" size="-1">Náš systém pro správu chyb najdete na <a href="$bugTrackerURL">$bugTrackerURL</a>. Napište nám co jste dělali a vložte text do schránky nahoře, odpovězte na pár otázek a my chybu opravíme.</font>

en: A new version of %s is available for download.
cs: Nová verze %s je dostupná ke stažení.

en: A new version of %s is available. Would you like to download it now?
cs: Je dostupná nová verze %s. Chcete ji stáhnout nyní?

en: A search channel contains items that match a search term.
cs: Vyhledávací kanál obsahuje položky podle klíčového slova.

en: About $longAppName
cs: O $longAppName

en: Add
cs: Přidat

en: Add Channel
cs: Přidat kanál

en: Add Channel...
cs: Přidat kanál...

en: Add Folder...
cs: Přidat složku...

en: Add Into New Folder
cs: Přidat do nové složky

en: Add _Channel
cs: Přidat _kanál

en: Add to new playlist
cs: Přidat do nového seznamu skladeb

en: Add...
cs: Přidat...

en: Adding %d channels to a new folder
cs: Do nové složky přidávám kanálů: %d

en: An unknown error has occurred %s.
cs: Stala se neznámá chyba %s.

en: Are you sure you want to quit?
cs: Skutečně to chcete zavřít aplikaci?

en: Are you sure you want to remove %s
cs: Chcete opravdu odstranit %s

en: Are you sure you want to remove %s?
cs: Skutečně chcete odstranit %s?

en: Are you sure you want to remove %s?  Any downloads in progress will be canceled.
cs: Chcete opravdu odstranit %s? Případné stahování bude stornováno.

en: Are you sure you want to remove the guide %s?
cs: Skutečně chcete odstranit průvodce %s?

en: Are you sure you want to remove these %s channels?
cs: Skutečně chcete odstranit tyto %s kanály?

en: Are you sure you want to remove these %s channels?  Any downloads in progress will be canceled.
cs: Chcete opravdu odstranit tyto kanály (%s)? Případné stahování bude stornováno.

en: Are you sure you want to remove these %s playlists
cs: Skutečně chcete odstranit tyto %s eznamy skladeb

en: Are you sure you want to stop watching %s?
cs: Skutečně chcete přerušit sledování %s?

en: Are you sure you want to stop watching these %s directories?
cs: Skutečně chcete přerušit sledování těchto %s složek?

en: Authorization failed
cs: Selhala autorizace

en: Back
cs: Zpět

en: Bad Chunk size: %s
cs: Špatná velikost dávky: %s

en: Bad Header Line: %s
cs: Chybný řádek hlavičky: %s

en: Bad Status Code: %s
cs: Špatný stavový kód: %s

en: Bad Status Line: %s
cs: Chybný řádek výpisu stavu: %s

en: Bad content-type
cs: Špatný typ obsahu

en: BitTorrent ports:
cs: Porty BitTorrent:

en: Box
cs: Schránka

en: Browse
cs: Procházet

en: But we'll try our best to grab the files. It may take extra time to list the videos, and descriptions may look funny.
cs: Budeme se snažit stáhnout tyto soubory co nejlépe. Může to ale zabrat nějaký čas navíc projít videa a popisky mohou vypadat směšně.

en: But we'll try our best to grab the files. It may take extra time to list the videos, and descriptions may look funny.  Please contact the publishers of $url and ask if they can supply a feed in a format that will work with $shortAppName.
    
    Do you want to try to load this channel anyway?
cs: Budeme se snažit stáhnout tyto soubory co nejlépe. Může to ale zabrat nějaký čas navíc projít videa a popisky mohou vypadat směšně. Prosíme, kontaktujte vydavatele $url a požádajte ho, zda může poskytovat proud ve formátu, který bude fungovat v $shortAppName.
    
    Chcete přesto tento kanál stáhnout?

en: By default, videos expire after
cs: Implicitně videa vyprší po

en: By default, videos expire after:
cs: Standartně vyprší video po:

en: C_hannel:
cs: Ka_nál:

en: C_hannels
cs: Ka_nály

en: C_reate Channel
cs: Vyt_vořit kanál

en: Can't connect
cs: Spojení nenavázáno

en: Cancel
cs: Storno

en: Cancel Download
cs: Stornovat stahování

en: Cancel Search
cs: Zrušit vyhledávání

en: Change
cs: Změnit

en: Change...
cs: Změnit...

en: Channel
cs: Kanál

en: Channel is not compatible with $shortAppName!
cs: Kanál není kompagibiln

en: Channel requires authentication
cs: Kanál vyžaduje identifikaci

en: Channel:
cs: Kanál:

en: Channels
cs: Kanály

en: Check _Version
cs: Zkontrolovat _verzi

en: Check channels for new content:
cs: Zkontroluj kanály pro nový obsah:

en: Check for New Version
cs: Zkontrovat aktualizace

en: Clear Menu
cs: Vymazat menu

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close to tray so that downloads can continue.
cs: Minimalizovat, aby se npřerušila stahování.

en: Connection Error: %s
cs: Chyba spojení: %s

en: Connection closed
cs: Spojení ukončeno

en: Connection to %s timed out
cs: Vypršel čas spojení %s

en: Copy
cs: Zkopírovat

en: Copy Channel URL
cs: Zkopírovat URL kanálu

en: Copy Channel _Link
cs: Kopíruj _odkaz na kanál

en: Copy URL to clipboard
cs: Zkopírovat URL do schránky

en: Copy Video URL
cs: Zkopírovat URL videa

en: Copy Video _URL
cs: Zkopíruj adresu filmu

en: Copy log to clipboard
cs: Kopíruj výpis do schránky

en: Corrupt Torrent
cs: Porušený Torrent

en: Could not download the $shortAppName channel file: $url.
cs: Nemohu stáhnout soubor $shortAppName kanálu: $url

en: Could not write to %s
cs: Nešlo psát do %s

en: Couldn't load the feed at %s (%s).
cs: Nemohu stáhnout proud na %s (%s).

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create %d channels?
cs: Vytvořit %d kanálů?

en: Create Channel
cs: Vytvořit kanál

en: Create Channel Folder
cs: Vytvořit složku kanálů

en: Create Playlist
cs: Vytvořit seznam skladeb

en: Create Playlist Folder
cs: Vytvořit složku seznamu skladeb

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: Custom Channels
cs: Vybrané kanály

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Database too new
cs: Futurizmus

en: Delete
cs: Odebrat

en: Delete File
cs: Smazat soubor

en: Delete Files
cs: Smazat soubory

en: Delete Videos
cs: Smazat videa

en: Describe what you were doing that caused this error
cs: Popište co jste dělali, když problém vznikl

en: Disk Space
cs: Místo na disku

en: Disk _Space
cs: Mí_sto na disku

en: Don't Migrate
cs: Nemigrovat

en: Don't Worry About Disk Space:
cs: Nebojte se o volné místo na disku:

en: Don't start a download _if it leaves less than
cs: N_ezačínat stahování pokud je na méně než

en: Don't start a download if it leaves less than
cs: Nezačínat stahování pokud by zůstalo méně než

en: Donate
cs: Přispěj

en: Down Rate:
cs: Hodnocení (stahování):

en: Down Total
cs: Celkem staženo

en: Down Total:
cs: Celkem stahováno:

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download Anyway
cs: Přesto stáhnout

en: Download Completed
cs: Stahování dokončeno

en: Download Details
cs: Detaily stahování

en: Download Failed
cs: Stahování selhalo

en: Download Video...
cs: Stáhni video...

en: Download at most
cs: Stahovat nejvýše

en: Download of video '%s' has failed.
cs: Stahování videa '%s' selhalo.

en: Download of video '%s' is finished.
cs: Stahování videa '%s' je dokončeno.

en: Downloading
cs: Stahuji

en: Downloads
cs: Stažené soubory

en: E_xport Channels (OPML)...
cs: E_xportuj kanály (OPML)

en: Edit
cs: Editovat

en: Enter a name for the new channel folder
cs: Vložte jméno pro novou složku kanálů

en: Enter a name for the new playlist
cs: Vložte jméno pro nový seznam skladeb

en: Enter a name for the new playlist folder
cs: Vložte jméno pro složku nového seznamu skladeb

en: Enter a new name for the channel %s
cs: Vložte nové jméno pro kanál %s

en: Enter a new name for the channel folder %s
cs: Vložte nové jméno pro složku kanálů %s

en: Enter a new name for the playlist %s
cs: Vložte nové jméno pro seznam skladeb %s

en: Enter a new name for the playlist folder %s
cs: Zadejte nové jméno pro služku seznamu skladeb %s

en: Enter the URL of the channel to add
cs: Vložte URL přidávaného kanálu

en: Enter the URL of the channel you would like to subscribe to.
cs: Vložte adresu kanálu, který chcete odebírat.

en: Error
cs: Chyba

en: Error Bombing Item
cs: Chyba při zasílání 'bomby'

en: Error Opening Website
cs: Chyba při otevírání stránky

en: Error Recommending Item
cs: Chyba při doporučování položky

en: Error Saving Video
cs: Chyba při ukládání videa

en: Error importing modules:
    %s
cs: Chyba při importování modulů:
    %s

en: Error loading feed
cs: Chyba při načítání proudu

en: Error:
cs: Chyba:

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Every 30 minutes
cs: Každých 30 minut

en: Every 30 minutes
    Every hour
    Manually
cs: Každých 30 minut
    Každou hodinu
    Ručně

en: Every hour
cs: Každou hodinu

en: Example Playlist
cs: Ukázkový seznam skladeb

en: Expected CRLF got: %r
cs: Očekáván CRLF, obdržen: %r

en: Expires in %s
cs: Vyprší za %s

en: Export Channels (OPML)...
cs: Exportuj kanály (OPML)...

en: Export OPML File
cs: Export OPML souboru

en: File
cs: Soubor

en: File link:
cs: Odkaz na soubor:

en: File not found
cs: Soubor nebyl nalezen

en: File type:
cs: Typ souboru:

en: Filename:
cs: Název souboru:

en: Find Videos:
cs: Najdi videa:

en: Folder Location
cs: Adresa složky

en: Folder location
cs: Adresa složky

en: Folders
cs: Složky

en: Full Screen
cs: Celá obrazovka

en: FullScreen Controls
cs: Ovladače celoobrazovkového režimu

en: GB free.
cs: GB volných.

en: General
cs: Obecné

en: Go
cs: Jdi

en: Go Big:
cs: Zvětši:

en: Got 404 status code
cs: Stránka nenalezena (stav 404)

en: HTTP error
cs: Chyba HTTP

en: Help
cs: Nápověda

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hide Others
cs: Skrýt ostatní

en: Hide Window
cs: Skryj okno

en: Ignore
cs: Ignoruj

en: Import Channels (OPML)...
cs: Importuj kanály (OPML)...

en: In This:
cs: V:

en: In this:
cs: V tomto:

en: Internal Error
cs: Vnitřní chyba

en: Internal Error: Not ready to send
cs: Vnitřní chyba: nepřipraven k odesílání

en: Invalid Torrent
cs: Chybný Torrent

en: Invalid URL
cs: Neplatné URL

en: Invalid Value
cs: Neplatná hodnota

en: Item Details
cs: Detaily

en: Item1
cs: Položka1

en: KB/s when my computer is active.
cs: KB/s ve chvílích, kdy svůj počítač využívám.

en: Keep
cs: Nechat

en: Keep Videos
cs: Nechat videa

en: Launch Miro
cs: Spusť Miro

en: Leave it On:
cs: Nechte to běžet:

en: Like a TiVo, $longAppName features an 'expiration' system that helps clean out older videos to make room for new videos.  You can always keep a video permanently by clicking 'save' and you can set a channel's settings to save videos automatically.
cs: Nebojte se o diskový prostor: Podobně jako TiVo používá $longAppName systém pro sledování 'vypršení platnosti', který vám pomůže odstranit starší videa a připravit tak místo pro nová. Vždy si můžete některé video ponechat pouhý stisknutím tlačítka 'uložit' nebo můžete nastavit vybraný kanál tak, aby ukládal videa automaticky.

en: Loading window
cs: Načítám okno

en: Local Files
cs: Místní soubory

en: Main Window
cs: Hlavní okno

en: MainMenu
cs: Hlavní nabídka

en: Manually
cs: Ručně

en: Mark as Unwatched
cs: Označit jako neshlédnuté

en: Migrate
cs: Migrovat

en: Migrate existing movies?
cs: Přesunout existující filmy?

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Miro can find all the videos on your computer to help you organize your collection.
cs: Miro dokáže nalézt veškerá videa na vašem počítači, aby vám pomohl se správou vaší sbírky.

en: Miro has encountered an internal error. You can help us track down this problem and fix it by submitting an error report.
cs: Miro zaznamenal vnitřní chybu. Můžete nám pomoci rozpoznat a opravit chybu tím, že odešlete zprávu o chybě.

en: Movies Directory
cs: Složka filmů

en: NOTE: You are already subscribed to %d of these channels.  These channels will stay where they currently are.
cs: Upozornění: Některé z těchto kanálů (%d) už sledujete, takže je nechám tam kde už jsou.

en: Never
cs: Nikdy

en: New Channel Folder...
cs: Nová složka kanálů...

en: New Channel _Guide...
cs: Nový _Průvodce kanálem...

en: New Playlist Fol_der
cs: Nová složka seznamu skla_deb

en: New Playlist Folder...
cs: Nová složka seznamu skladeb

en: New Playlist...
cs: Nový seznam skladeb...

en: New Searc_h Channel...
cs: Přidej nový _vyhledávací kanál

en: New Search Channel
cs: Nový vyhledávací kanál

en: New Search Channel...
cs: Nový vyhledávací kanál...

en: New _Folder...
cs: Nová _složka...

en: New _Playlist
cs: Nový _seznam skladeb

en: Next
cs: Další

en: Next Video
cs: Další video

en: No
cs: Ne

en: Not Now
cs: Nyní ne

en: Not enough disk space
cs: Nedostatek místa na disku

en: Now you can explore the Channel Guide
    and start watching.  A few tips to get started:
cs: Nyní můžete prozkoumat Průvodce kanálem
    a začít sledovat videa. Několik tipů jak začít:

en: OK
cs: Ok

en: Ok
cs: Budiž

en: One or more of these items is a folder.  When you remove or delete a folder, any items inside that folder will also be removed or deleted.
cs: Jedna nebo více těchto položek jsou složky. Pokud odstraníte nebo smažete složku, všechny položky uvnitř ní budou také odstraněny či smazány.

en: Only search my Movies folder.
cs: Vyhledávat pouze v mé složce Filmy.

en: Open Recent
cs: Otevřít nedávné

en: Open up the bug tracker
cs: Otevřít správu chyb

en: Open...
cs: Otevřít...

en: Options...
cs: Možnosti...

en: OtherViews
cs: Ostatní pohledy

en: P_layback
cs: Pře_hrát

en: Password:
cs: Heslo:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paste
cs: Vložit

en: Pause All Downloads ($numDownloading)
cs: Přerušit všechna stahování ($numDownloading)

en: Pause Download
cs: Pozastavit stahování

en: Pause Video
cs: Pozastavit video

en: Paused
cs: Zastaveno

en: Pipeline request never started
cs: Nezačala žádost potrubí

en: Play
cs: Přehrávat

en: Play Just This Video
cs: Přehrát pouze toto video

en: Play Video
cs: Přehrát video

en: Play videos one after another.
cs: Přehrávat videa jedno po druhém.

en: Playback
cs: Přehrát

en: Playing File
cs: Přehrávám soubor

en: Playlists
cs: Seznamy skladeb

en: Please contact the publishers of
cs: Kontaktujte, prosím, vydavatele

en: Please enter the URL of the channel you'd like to add.
cs: Zadejte, prosím, adresu kanálu, který chcete přidat.

en: Please enter the username and password given to you by this channel's publisher.
cs: Vložte, prosím, uživatelské jméno a heslo, které vám přidělil vydavatel tohoto kanálu.

en: Please help us fix it. Copy and paste all the
    information into our bug tracker and tell us what you were doing when the
    problem occurred.
cs: Prosíme, pomozte nám chybu opravit. Zkopírujte a vložte veškeré
    informace do našeho systému pro správu chyb a řekněte nám co jste dělali ve chvíli, 
    kdy problém vznikl.

en: Preferences
cs: Nastaveni

en: Previous Video
cs: Předchozí video

en: Question
cs: Dotaz:

en: Quit
cs: Zavřít

en: REVEAL LOCAL FILE
cs: ZOBRAZ MÍSTNÍ SOUBOR

en: REVEAL LOCAL FOLDER
cs: ZOBRAZ MÍSTNÍ SLOŽKU

en: Re_name Channel Folder...
cs: Přejme_novat složku kanálu...

en: Re_name Channel...
cs: Přejme_novat kanál...

en: Re_name Playlist
cs: Přejme_novat seznam skladeb

en: Re_name Playlist Folder...
cs: Přejme_novat složku seznamu skladeb...

en: Re_name Playlist...
cs: Přejme_novat seznam skladeb...

en: Re_name Video
cs: Přejme_novat video

en: Re_name...
cs: Přejme_novat...

en: Release Notes:
cs: Poznámky k vydání:

en: Remember video position.
cs: Zapamatovat si pozici videa.

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove %s
cs: Odstranit %s

en: Remove %s channels
cs: Odstranit kanálů: %s

en: Remove Entry
cs: Odstranit položku

en: Remove From Playlist
cs: Odstranit ze seznamu skladeb

en: Remove...
cs: Odstranit...

en: Removing %s
cs: Odstraňuji %s

en: Removing %s items
cs: Odstraňuji položek: %s

en: Rename Channel
cs: Přejmenovat kanál

en: Rename Channel Folder
cs: Přejmenovat složku kanálů

en: Rename Playlist
cs: Přejmenovat seznam skladeb

en: Rename Playlist Folder
cs: Přejmenovat složku seznamu skladeb

en: Rename...
cs: Přejmenovat...

en: Reset Search
cs: Zrušit vyhledávání

en: Restart Upload
cs: Restartovat odesílání

en: Restrict to all my personal files.
cs: Omezit na všechny moje soubory.

en: Restrict to my full _home folder
cs: Omez na celou moji _domovskou složku

en: Revert Title to Default
cs: Vrátit se k implicitnímu jménu

en: SSL connection error
cs: Chyba spojení SSL

en: Save Video As...
cs: Uložit video jako...

en: Save Video _As...
cs: Uložit video j_ako

en: Save Videos _As...
cs: Uložit vide_a jako...

en: Save downloaded videos in this folder:
cs: Ukládat stažená videa do této složky:

en: Search
cs: Hledat

en: Search Engine
cs: Vyhledávač

en: Search Engine:
cs: Vyhledávač:

en: Search For:
cs: Vyhledat:

en: Search _Engine:
cs: Vyhl_edávač

en: Search _custom folder:
cs: Vyhledej _složku:

en: Search custom folder:
cs: Prohledej složku:

en: Search for:
cs: Vyhledat:

en: Search my entire Home folder.
cs: Prohledej celou mou složku Domov.

en: Search this folder:
cs: Prohledej tuto složku:

en: Search!
cs: Vyhledat!

en: Searching for Videos
cs: Hledám videa

en: Select
cs: Vyber

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Select Movies Directory
cs: Vyber složkus s filmy

en: Select _All
cs: Vybr_at  vše

en: Select a Directory to view in the Library.
cs: Vyberte adresář pro zobraení ve videotéce.

en: Select custom search directory
cs: Vyberte složku k vyhledávání

en: Send This Channel to a Friend
cs: Zaslat tento kanál příteli

en: Services
cs: Služby

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Show Window
cs: Zobraz okno

en: Show as Channel
cs: Zobrazit jako kanál

en: Skip _Back
cs: Přeskočit v_zad

en: Skip _Forward
cs: Přeskočit _vpřed

en: Starting up
cs: Začínám

en: Stop Video
cs: Zastavit video

en: Stop after each video.
cs: Zastav přehrávání po každém videu.

en: Stop watching %s
cs: Přeruš sledování %s

en: Stop watching %s directories
cs: Přeruš sledování složek %s

en: Store downloaded videos in this folder:
cs: Uládat stažená videa do této složky:

en: Submit Crash Report
cs: Odešli zprávu o chybě

en: Subscribe to Channel
cs: Odebírat kanál

en: Subscribing to multiple channels
cs: Odebírat více kanálů

en: Subscription error
cs: Chyba při odebírání

en: The address you entered is not a valid URL.
    Please double check and try again.
cs: Vložená adresa není platnyým URL
    Prosím zkontrolujte a vložte znovu

en: The button to the right of the play button shows videos fullscreen.
cs: Tlačítko napravo od přehrávání přepne do režimu celoobrazovkového zobrazení.

en: The database has been successfully saved. It is now safe to quit without losing any data.
cs: Databáze byla úspěšně uložena. Nyní je možno bezpečně odejít z programu.

en: The fall of $shortAppName??
cs: Pád $shortAppName??

en: The next few screens will help you set up $longAppName so that it works best for you.
cs: Několik následujících obrazovek vám pomůže nastavit $longAppName tak, aby jste ho mohli co nejlépe používat.

en: The torrent file %s appears to be corrupt and cannot be opened. [OK]
cs: Soubor Torrentu %s vypadá, že je porušený a nemůže být proto otevřen. [OK]

en: The torrent file at %s was not valid
cs: Soubor torrentu není v %s validní

en: The torrent file for this item was deleted
cs: Soubor torrentu pro tuto položku byl smazán

en: Then, please restart $longAppName (or you may keep getting related errors). Sorry for the inconvenience. $longAppName is still in beta, but with your help we're fixing problems fast!
cs: Poté, prosíme, ukončete $longAppName (nebo se můžou vyskytnout související chyby). Omlouváme se za potíže. $longAppName je stále ve vývoji, ale s vaší pomocí opravujeme chyby rychle.

en: There was an error opening %s.  Please try again in a few seconds
cs: Nastala chyba s otevíráním %s. Zkuste to znovu za několik vteřin

en: This $shortAppName channel file has an invalid format: $url. Please notify the publisher of this file.
cs: Tento $shortAppName soubor kanálu nemá platný formát: $url. Prosíme, informujte vydavatele tohoto souboru.

en: This $shortAppName channel file has the wrong content type: $url. Please notify the publisher of this file.
cs: Tento $shortAppName soubor kanálu má špatný typ obsahu: $url. Prosíme, informujte vydavatele tohoto souboru.

en: This item is a folder.  When you remove a folder, any items inside that folder will be deleted.
cs: Tato položka je složka. Pokud odstraníte složku, veškeré položky uvnitř této složky budou smazány.

en: Timeout
cs: Vypršení času

en: To avoid internet slowdowns:
cs: Aby se předšlo zpomalení internetu:

en: To run %s you need the most recent version of Quicktime, which is a free update.
cs: Ke spuštění %s potřebujete nejnovější verzi přehrávače Quicktime, tato aktualizace je zdarma ke stažení.

en: Torrent Details
cs: Detaily Torrentu

en: Torrent file deleted
cs: Soubor Torrentu smazán

en: Total Down:
cs: Celkem stahováno:

en: URL:
cs: URL adresa:

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown Runtime Error
cs: Neznámá chyba za chodu

en: Unsupported version of Quicktime
cs: Nepodporovaná verze přehrávače Quicktime

en: Up Rate:
cs: Hodnocení (odesílání):

en: Up Total
cs: Celkem odesláno

en: Up Total:
cs: Celkem odesíláno:

en: Update All Channels
cs: Aktualizovat všechny kanály

en: Update Available
cs: Je dostupná aktualizace

en: Update Channel
cs: Aktualizovat kanál

en: Update Channel Now
cs: Aktualizovat kanál

en: Update Channels Now
cs: Aktualizovat kanály

en: Update _All Channels
cs: _Aktualizovat všechny kanály

en: Username and password required
cs: Vyžadováno přihlašovací jméno a heslo

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Video Search
cs: Vyzhledej video

en: VideoWindow
cs: Okno videa

en: Volume _Down
cs: S_nížit hlasitost

en: Volume _Up
cs: Z_výšit hlasitost

en: Volume:
cs: Hlasitost:

en: WARNING: This setting will not go into effect until you restart $longAppName.
cs: (VAROVÁNÍ: Toto nastavení se neprojeví dokud $longAppName neukončíte a znovu nespustíte.)

en: WEB PAGE
cs: WEBOVÁ STRÁNKA

en: We recommend that you have $longAppName launch when your computer starts up.  This way, videos in progress can finish downloading and new videos can be downloaded in the background, ready when you want to watch.
cs: Doporučujeme povolit automatické spuštění $longAppName po startu počítače. Tak se budou moci dostahovat nestáhnutá videa a  stáhnout nová videa na pozadí, aby byla připravena, až je budete chtít sledovat.

en: Web page:
cs: Webové stránky:

en: Welcome to Internet TV!
cs: Vítejte do internetové televize!

en: What would you like to do with the videos in these channels that you've downloaded?
cs: Co chcete udělat s videi v tomto kanálu, které jste právě stáhli?

en: What would you like to do with the videos in this channel that you've downloaded?
cs: Co chcete udělat s videi v tomto kanálu, které jste právě stáhli?

en: Will retry in %s
cs: Bude opakován za %s

en: Window
cs: Okno

en: Would you like $longAppName to look for video files on your computer?
cs: Chcete aby $longAppName prohledával váš počítat pro nové filmy?

en: Would you like to delete this file or just remove its entry from the Library?
cs: Chcete tento soubor smazat nebo jen odstranit záznam z Knihovny?

en: Would you like to keep the feed?
cs: Chcete ponechat tento proud?

en: Would you like to run $shortAppName on startup?
cs: Chcete $longAppName spouštět při startu?

en: Yes
cs: Ano

en: You are running a version of $longAppName with a custom set of channels.
cs: Máte spuštěnu novější verzi $shortAppName s vybranou sadou kanálů.

en: You found a bug in $longAppName!
cs: Nalezl jste chybu v $longAppName!

en: You have a database that was saved with a newer version of $shortAppName. You must download the latest version of $shortAppName and run that.
cs: Vaše databáze byla uložena s novější verzí $shortAppName. Musíte stáhnout poslední verzi $shortAppName a tu spustit.

en: You're done!
cs: Hotovo!

en: You've selected a new folder to download movies to.  Should $shortAppName migrate your existing downloads there?(Currently dowloading movies will not be moved until they finish)
cs: Vybrali jste novou složku pro ukládání filmů. Chcete aby sem $shortAppName přesunul vaše stažené filmy? (Stahované filmy se přesunou až po skončení stahování)

en: Zoom
cs: Lupa

en: _About
cs: _O programu

en: _Add Folder
cs: _Přidat složku

en: _Channels
cs: _Kanály

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Delete
cs: O_dstranit

en: _Donate
cs: _Přispěj

en: _Download Video
cs: _Stáhni video

en: _Fullscreen
cs: _Přes celou obrazovku

en: _Help
cs: Nápověd_a

en: _Import Channels (OPML)...
cs: _Importuj kanály (OPML)

en: _Next Video
cs: _Následující video

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Options...
cs: _Možnosti...

en: _Paste
cs: Vlož_it

en: _Play
cs: _Přehrát

en: _Playlists
cs: _Seznamy skladeb

en: _Previous Video
cs: _Předchozí video

en: _Quit
cs: _Zavřít

en: _Remove Channel Folder...
cs: _Odstranit složku kanálu...

en: _Remove Channel Folders...
cs: _Odstranit složky kanálů...

en: _Remove Channel...
cs: _Odstranit kanál...

en: _Remove Channels...
cs: _Odstranit kanály...

en: _Remove Playlist
cs: _Odstranit seznam skladeb

en: _Remove Playlist Folder
cs: Odst_ranit složku seznamu skladeb

en: _Remove Playlist Folder...
cs: _Odstranit složku seznamu skladeb...

en: _Remove Playlist Folders
cs: Odst_ranit složky seznamů skladeb

en: _Remove Playlist Folders...
cs: _Odstranit složky seznamů skladeb...

en: _Remove Playlist...
cs: _Odstranit seznam skladeb...

en: _Remove Playlists
cs: Odst_ranit seznamy skladeb

en: _Remove Playlists...
cs: _Odstranit seznamy skladeb...

en: _Remove Video
cs: _Odstranit video

en: _Remove Video...
cs: _Odstranit video...

en: _Remove Videos
cs: _Odstranit videa

en: _Remove Videos...
cs: _Odstranit videa...

en: _Remove...
cs: _Odstranit...

en: _Search
cs: _Hledat

en: _Search For:
cs: _Vyhledat:

en: _Send this channel to a friend
cs: _Zaslat odkaz na kanál příteli

en: _Stop
cs: Za_stavit

en: _URL
cs: _Adresa

en: _Update Channel...
cs: Akt_ualizovat kanál...

en: _Update Channels...
cs: Akt_ualizovat kanály...

en: activity
cs: aktivita

en: and
cs: a

en: and ask if they can supply a feed in a format that will work with $shortAppName.
cs: a zeptejte se jich zda mohou poskytnout proud ve formátu, který $shortAppName podporuje.

en: direct link to file
cs: přímý odkaz na soubor

en: downloading...
cs: stahuji...

en: every 30 minutes
cs: každých 30 minut

en: every hour
cs: každou hodinu

en: manually
cs: ručně

en: never
cs: nikdy

en: onStartup called twice
cs: onStartup bylo voláno dvakrát

en: permalink
cs: stálý odkaz

en: starting up
cs: startuji

en: starting up...
cs: začínám...

en: videos at once
cs: videí naráz

en: videos at once.
cs: videí najednou.
